Wedstrijdverslag; meidenteam JO9-M5

Een flitsende start van de meisjes van Sv Rap, afgelopen zaterdag tegen het altijd sterke team van Kadoelen. Voordat de nog wat slaperige toeschouwers het wisten stond het al 2-0. Het ging snel, maar het was waarschijnlijk Anna die als een duveltje uit een doosje opdook voor het doel van de tegenstander en de bal behendig binnentikte. En al snel had ook Emma, dribbelkunstenaar vanaf de rechterflank, gescoord. Daarna gaven de meisjes de wedstrijd niet meer uit handen. Het wordt iedere week nog beter. Waar plezier, teamgeest, talent, training en karakter samenkomen kan het hard gaan. De yell die de meisjes hebben bedacht helpt ook: ‘Rap, Rap, Rap, geef de bal een trap. Schiet ‘m in het doel, want wij zijn cool. Yeah!’ De eerste vijf wedstrijden gingen nog verloren, maar dat lijkt nu al onvoorstelbaar, van de laatste zes wedstrijden wonnen ze vier keer en verloren slecht één keer op het nippertje, maar dat kwam waarschijnlijk door de scheidsrechter. Ook tegen Kadoelen legden de meisjes weer mooie combinaties en technische hoogstandjes op de mat en was ook het kluitjesvoetbal weer goed verzorgd. Eigenlijk heeft het team alles in huis. Een sterke as, een goede keeper, een ijzersterke spits, en verder veel elegantie, sierlijkheid, snelheid, werklust en vrolijkheid. Gestaag bouwde het team de voorsprong zaterdag uit, Emmy scoorde nog twee keer, Marit en Isabelle pakten ook hun doelpuntje mee. De eindstand: 6-0. Tegen een toch sterke tegenstander. En bij de penalty’s klonk het: ‘Niet gescoord, maar je bent wel lief.’