OPZEGGEN LIDMAATSCHAP

Leden die het lidmaatschap wensen te beƫindigen dienen dit te doen voor 31 mei 2021.

Wij vinden het altijd jammer als leden de svRap willen of moeten verlaten, want wij vinden iedereen belangrijk en bedanken hun voor het lidmaatschap en ondersteuning van eenieder in deze moeilijke tijden.

Je ontvangt van deze opzegging per mail een bevestiging en uiteraard alleen indien de volledige contributie en boetes van het afgelopen seizoen zijn voldaan.

Volgens de statuten van de svRap is het lid verplicht om zichzelf schriftelijk af te melden uiterlijk voor 31 mei 2021. Na deze datum ben jij verplicht om de volledige contributie voor het nieuwe seizoen te betalen en daar zal door het bestuur van de svRap streng op worden nagezien.

Dus niet opzeggen bij de aanvoerder, leider of trainer maar uitsluitend per mail naar:

info@svrap.nl

Bestuur van de svRap